Зробимо Інгулецький район чистішим !
![](/uploads/org1464/news_1499618435_.jpg)
Так, 8 червня 2017 року в Інгулецькому районі була організована та проведена спільна суботня толока працівників Публічного акціонерного товариства «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» та комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №207 комбінованого типу» Криворізької міської ради, яка мала на меті приведення до порядку найбільш засмічених частин на узбережжі річки Інгулець, поліпшення санітарного та естетичного стану території біля дошкільного закладу №207, створення умов, сприятливих для життєдіяльності мешканців, захисту довкілля.
Приємно відзначити, що до виконання робіт з наведення ладу на прилеглій території долучилися і батьки дошкільного закладу. Всі попрацювали на славу та показали приклад господарського, дбайливого ставлення до чистоти і порядку на своїй території. Спільними зусиллями, як результат, було приведено до порядку стихійне, несанкціоноване сміттєзвалище та зарослі на узбережжі річки Інгулець, прибрано територію навколо дошкільного закладу.
Сподіваємося, що прекрасна традиція — збиратися на толоку і гуртом наводити лад, започаткована свідомими громадянами нашого міста, надовго приживеться і ще багато місць нашого району стануть гарнішими та чистішими.
Наталія Алєксєєва,завідувач
КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №207КТ»КМР