Літнє оздоровлення в ДНЗ № 187 "Червона квіточка"
6 лип. 2017
В комунальному дошкільному навчальному закладі №187 влітку діти частіше бувають на свіжому повітрі, на майданчиках. Адже саме тут відбуваються основні оздоровчі моменти.
Вихователі дитячого садка разом з батьками створили розвивальне середовище для діток, естетично оформили ігрові та спортивні майданчики.
Аби малюки не втомлювалися, вихователі змінюють види діяльності: спочатку – рухлива гра, потім – самостійна ігрова діяльність. У спекотну днину діти відпочивають у затінку дерев. Найбільш улюбленим місцем гри є пісочниця.
В КДНЗ № 187 "Червона квіточка" нині вирує оздоровча кампанія. Тим діткам, котрі відвідують дошкільний навчальний заклад, відпочинок вихователі гарантують.