Третя літня школа "Хмарні сервіси в освіті"
На урочистому відкритті Школи були присутні більше 80 освітян-хмарників. Учасники познайомилися зі спікерами Школи, об'єдналися в робочі групи, отримали перші домашні завдання... А далі на всіх чекав чудовий святковий вечір.
Другого дня розпочалося навчання по роботі із сервісами Офісу 365, який опрацьовує та зберігає інформацію у «хмарі». Опановували роботу з інформацією різного виду в Word, Excel, PowerPoint, Calendar, Mail, Sway, OneDrive, Forms, знайомились з можливостями організації повідомлень у OneNote, ClassNotebook.
Третій день нашого насиченого життя в ІІІ літній школі "Хмарні сервіси в освіті" - подорож на "Зелені Хутори Таврії". Чим дивували? Творчими майстер-класами, українськими традиціями, смачним обідом.
Протягом четвертого дня учасники літньої школи завершували виконання завдання. А на п’ятий день був проведений захист наших робіт. Побачили багато цікавих реалізацій однакового завдання. Гарні враження та незвичайні ідеї.
Після захисту відбулася сертифікація вчителів-хмарників. Тепер Шпітко В.В. сертифікований вчитель Office 365!