ЦДЮТ "Ріднокрай": Краєзнавчий музей Інгульця
29 черв. 2017
Діти завітали до Краєзнавчого музею Інгульця, що діє на базі закладу з 1987 року. Учасниками екскурсії «Інгулець – моя маленька Батьківщина» поринули в світ скарбів та заповітів свого народу, щоб прийняти від старших поколінь невмирущі культурні надбання.
З цікавістю діти розглядали ковил-траву, знаряддя праці шахтарів, зброю та предмети часів Другої світової війни, фотографії в куточку «Україна понад усе».
У червні 2017 року екскурсійною діяльністю в музеї ЦДЮТ "Ріднокрай" охоплено 62 дитини.