Заступник директора КЗШ №114 – учасник Третьої літньої школи «Хмарні сервіси в освіті»
![](/uploads/org1464/news_1499618941_.jpg)
Другий рік поспіль у «хмарній» літній школі навчається заступник директора з навчально-виховної роботи Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №114, координатор Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» у закладі, Офіцинська І.В.
За результатами сертифікаційного тестування та захисту творчих колективних робіт 75 вчителів-хмарників отримали сертифікати учителя-тренера навчальної інтегрованої програми «EduCloud» в рамках Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» за успішне засвоєння теоретичного матеріалу і виконання практичних завдань програми: Корпоративна пошта, Управління навчанням, Word Online, Excel Online, PowerPoint Online, Sway, Forms, OneNote, OneNote Class, OneDrive, Planner, Yammer, Delve, SharePoint, Teams, Основи адміністрування Office 365, Блог, Змішане навчання, Розробка навчального квесту, Проектні технології навчання, Навчальне відео, Відео-конференції, Технології web 2.0, Основи тренінгу . Тепер вчителі-хмарники можуть навчати не тільки учнів, а й колег у своїх регіонах.