КЗШ №114: Великому Кобзареві присвячується...
9 бер. 2017
![](/uploads/org1464/news_1489095061_.jpg)
Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку Великий Кобзар приходить до нас, і щороку новим, неповторним. 203 - ю Шевченкову весну в бібліотеці КЗШ №114 було відзначено флешмобом "Кобзар" у кожній родині" .Флешмоб розпочався ще 7 березня, в бібліотеці було особливо людно, бо і на перевах, і на уроках приходили і учні, і педагоги із "Кобзарем" в руках (це умова флешмобу) і читали улюблені вірші улюбленого поета, а Тетяна Юріївна Прозорова присвятила йому свого вірша. Звіт про нашу подію розміщено в соціальних мережах, готується відеозвіт. Дякую всім, хто взяв участь у флешмобі! Як весна оновлює природу, так і поезія Тараса Шевченка оновлює наші серця, вчить бути милосердними і любити свою Україну.