КЗШ №114: візит до харковських приватних навчальних закладів
5 бер. 2017
![](/uploads/org1464/news_1488888809_.jpg)
До ХП НВК від нашої школи поїхала директор КЗШ №114 Людмила Хорькова, а до ліцею - заступник директора КЗШ №114 Офіцинська Ірина. Вражень від зуст річі з учнями, вихованцями обох навчальних закладів багато, емоції зашкалюють. Директор ліцею "МИР" Юлія Павіченко ознайомила гостей з принципами діяльності ліцею, з учнями, з персоналом. Важливу місію взяв на себе ліцей, організовуючи інклюзивне навчання. Тендітна, красива пані Юлія з такою любов'ю розповідає про дітей, про колег, про ліцей. Слід відмітити, що вона є і серед організаторів Першого Міжнародного Форуму освітян Харків 2017.
Директор ХП НВК "Вересень" Вікторія Павловска - Кравчук також провела екскурсію закладом.Тут діти, починаючи з дошкільного віку, навчаються та живуть за системою Марії Монтессорі, вони мають просто неперевершені можливості для індивідуального розвитку. Перші вихованці такої системи вже навчаються у старших класах і добре підготовлені до життя, мають сформовані усі необхідні компетенції. Тут створені усі умови для успішного оволодівання іноземних мов, є гарна лабораторія природознавчих наук, організовано змістовне та таке необхідне профорієнтаційне діагностування.
Дякуємо колегам-харків'янам за надану можливість відвідати заклади та обмінятись досвідом!
Дякуємо колегам-харків'янам за надану можливість відвідати заклади та обмінятись досвідом!