«Свято весни та жінок»
9 бер. 2017
![](/uploads/org1464/news_1489095827_.jpg)
Саме такими словами вдячності та любові була наповнена глядацька зала ЦДЮТ «Ріднокрай» 07.03.17 під час проведення концертної програми «Свято весни та жінок». Вихованці закладу плідно працювали над створенням незабутньої феєрії для любих матусь, бабусь, сестер та всіх жінок житломасиву Інгулець. Кожен з учасників концерту подарував глядачам неперевершені емоції щастя, позитиву та святковий настрій прекрасній половині людства.