Обласні змагання молодших школярів з початкового технічного моделювання
3 бер. 2017
![](/uploads/org1464/news_1488543159_.jpg)
Програма змагань передбачала 4 конкурсних завдання: виготовлення об’ємної геометричної фігури (машинка з паперу), питання теоретичного заліку відповідно до програми гуртка, виготовлення найпростішої моделі літака та участь у змаганнях на дальність польоту виготовлених літаків.
Від Інгулецького району в змаганнях взяла участь команда гуртка «Сузір’я» ЦДЮТ «Мрія». Черевко Дарина та Кальницьких Богдан показали кращі результати в теоретичному заліку, а за підсумками змагань отримали обласні грамоти за активну участь.