Екологічна просвіта «Земля – наш спільний дім»
Щороку кращі колективи екопросвітирайону в художній формі звітують про результати своєї діяльності. Захід проводиться з метою формування екологічної культури та творчих здібностей учнівської молоді, виявлення і поширення нетрадиційних форм роботи з пропаганди екологічних знань, активізації екологічного руху на Криворіжжі та природоохоронної діяльності учнівських колективів загальноосвітніх навчальних закладів. У 2017 році виступи колективів були присвячені проблемі збереження ландшафтів, конкурс проходив темою «Ландшафти, як середовище життя та об`єкти охорони природи» та мав назву «Українські ландшафти, бережи їх і дбай. І нащадкам красу цю земну передай!».
Переможцями районного етапу Всеукраїнського конкурсу „Земля – наш спільний дім” визнано:І місце - колектив «ЕКОС» КЗШ № 115 (кер. Шульга Т. В.) ; ІІ місце - колектив «Краплинка» КЗШ № 114(кер. Бардась Л.А.), колектив «Екологи» КЗШ № 99 (кер. Гавриленко С.М.);ІІІ місце – колектив «Дивосвіт» КЗШ № 102 (кер. Команенкова Т.П., Вознюк Т.М.), колектив «Грунтики» КЗШ № 100 (кер. Невалихіна Ю.О.);
в номінаціях:«Юні краєзнавці» -«Еко-59», КЗШ № 59 (кер. Косьовецька Т. В.);«Юні захисники природи» - колектив «Еко-лідер», КЗШ № 67 (кер. Артеменко В.М.), колектив «Юні екологи», КЗШ № 82 (кер. Борисенко В.М.); «В кожній справі творчий зліт» - колектив «Зелена Україна», КЗШ № 73 (кер. Барсукова А.Л.);«Знавці лалдшафтів України» - колектив «Еко-бум», КЗШ № 101 (кер. Гурова Н.В.);«Знавці ландшафтів краю» - колектив «Нове покоління», КГ № 127 (кер. Швець В.В.);«Креативний підхід до справи» -колектив «Колокол», КНВК ЗШІ №9 (кер. Милостивий Р.В.).
Колектив «ЕКОС» КЗШ № 115 (директор Плотніков С.В.) прийняв участь у міському турі конкурсу та зайняв ІІ місце. Вітаємо переможців!