КЗШ №114: вітання з перемогою в конкурсі!
23-24 лютого в КЗШ №123 відбувся міський тур Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок з елементами футболу в загальноосвітніх навчальних закладах. Інгулецький район представляла Устименко Надія Георгіївна. Надія Георгієвна працює в КЗШ №114 з початку своєї трудової діяльності. Сама вона є донькою також вчителя фізичної культури, який дуже б вболівав за її успіхи. Вона дала два відкритих уроки: з теми «Бадмінтон» та «Навчання та вдосконалення техніки прийому м’яча воротарем та відпрацювання ударів по воротах»(футбол). Цей конкурс показав професійну єдність вчителів фізичної культури, які допомогли порадами Надії Георгіївні, і ось вона, перемога! Отримано перше місце за інноваційний урок та друге загальне місце за результатами двох конкурсних днів! Молодець, Надія Георгіївна! Ми пишаємось Вами!