«Завжди є альтернатива!»
24 лют. 2017
Зустріч відрізнялась від попередніх щирістю та відвертістю, а надана інформація та переглянутий відеофільм примусив замислитися дітей над своїм майбутнім. Відповідаючи на проблемні питанні діти дійшли висновку та зрозуміли, що в житті завжди є альтернатива шкідливим звичкам. Це і заняття спортом, і творчими справами, і тільки за ними залишається право зробити свідомий вибір!