КЗШ №114: мандрівка до смачних майстерень
26 лют. 2017
![](/uploads/org1464/news_1488199203_.jpg)
Ось і підійшла до завершення Масляна. Саме так і називалась екскурсія, яку відвідали учні 7-Б, 5-А, 4-Б та 2-А класів разом з Дєрусовою Ілоною Юріївною. Під час екскурсії школярі відвідали майс тер-класи з випікання млинців, розпису пряників та виготовлення карамелі. А ще їх чекала розважальна програма, після якої всі отримали солодощі від "Веселої карамелі", та чаювання з млинцями, виготовленими власноруч.