Брифінг лідерів учнівського самоврядування «Визначаємо пріоритети»
![](/uploads/org1464/news_1487972921_.jpg)
На лідерському брифінгу обговорювались питання щодо реалізації заходів проекту «У серці кожної людини живе любов до України» в навчальних закладах Інгулецького району. Учні-лідери (президенти органів учнівського самоврядування, голови шкільних дитячих об’єднань) обмінювались досвідом, ділилися враженнями та звітували про результати роботи в організації Старту проекту, експрес-коучингу «Патріоти ми справжні!», фотоконкурсу «Я українець і я цим пишаюсь!» в своїх школах. В рамках брифінгу учні та педагоги залучилися до «Керованої дискусії», переглянули звітні відео матеріали, стали учасниками майстер-класу в техніці handmade – виготовлення «Ляльки-Благополучниці».
Лідерський брифінг «Визначаємо пріоритети» став перехідною межею між минулими, проведеними заходами та майбутніми, запланованими в рамках проекту. Адже на учнів та педагогів чекає плідна, творча робота: проведення в березні селфі-акції «Кривий Ріг – це Україна!», в квітні - денс-моб «Україна починається з тебе».
Термін реалізації проекту «У серці кожної людини живе любов до України» з 21 листопада 2016 по 21 квітня 2017 р. Результатом роботи учнів-лідерів та педагогів стане відеоролик, який висвітлюватиме роботу кожного навчального закладу.