«Зима іде – свята веде»
18 груд. 2016
![](/uploads/org1464/news_1482146544_1804.jpg)
На розгляд журі було представлено цікаві та оригінальні роботи вихованців гуртків ЦДЮТ «Ріднокрай» «Натхнення», «Шедевр», «Бджілка», «Батерфляй» , виконані в різноманітних техніках.
Міська виставка-конкурс дитячої творчості «Зима іде-свята веде» проводиться з метою пошуку, підтримки та заохочення творчо обдарованих дітей міста, залучення їх до створення зимових, новорічних та різдвяних сюжетів засобами сучасних, народних та авангардних напрямів образотворчого і декоративно-вжиткового мистецтв, залучення широкого кола дітей та підлітків до вивчення народних та сучасних обрядів, свят, звичаїв та традицій зимового обрядово-календарного циклу.
Дякуємо всім учасникам за творчий підхід до справи!