«Відкриття Центру раннього розвитку дитини Веселка»
16 груд. 2016
16 грудня 2016 року відбулось урочисте відкриття цього Центру. На святі були присутні: голова Інгулецької районної у місті ради Є.В. Рижков, заступник голови Інгулецької районної у місті ради Жеребило С.В., начальник відділу освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради Мамро О.О., голова Інгулецької районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Численюк Л.С.
еатралізоване дійство, концертні номери подарували всім присутнім гарний настрій. А найменші винуватці свята мали змогу провести перше заняття у чарівній навчальній кімнаті.
Хай музика лунає дзвінко,
І зала сяє, мов картинка!
Ми відкриваємо прийдешнє
Прекрасну школу для найменших!