"Зірки ХХІ сторіччя"
18 груд. 2016
![](/uploads/org1464/news_1482146797_.jpg)
Центр дитячої та юнацької творчості «Ріднокрай» на фестивалі – конкурсі представили вихованці старшої групи студії сучасного естрадного танцю «Grand dance», керівник Ольга Володимирівна Болгарина – Попович.
Журі високо оцінило виконавську майстерність наших дівчат. Студія сучасного естрадного танцю «Grand dance» отримала диплом - Лауреат ІІ ступеню у номінації «Сучасна хореографія».
Вітаємо та бажаємо нових перемог!
Так тримати, «Grand dance»!