Вітаємо Вас на вебсайті відділу освіти
виконкому Інгулецької районної у місті ради!
В ІНГУЛЕЦЬКОМУ РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЮТЬ 35 ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, З НИХ: 13 ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ МІСЬКОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, 2 ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ОБЛАСНОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, 16 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА 4 ЗАКЛАДИ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
ЗАГАЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА:
-
11 ГІМНАЗІЙ;
-
2 ліцеї;
-
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КРИВОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "ПЕРЛИНА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ";
-
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ІНГУЛЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ".
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ФУНКЦІОНУЄ 227 КЛАСІВ, у ЯКИХ НАВЧАЄТЬСЯ 5757 ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ.
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА:
-
16 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ФУНКЦІОНУЄ 98 ГРУП, у ЯКИХ ВИХОВУЄТЬСЯ 1618 ДІТЕЙ. ОХОПЛЕННЯ ДОШКІЛЬНОЮ ОСВІТОЮ В РАЙОНІ СТАНОВИТЬ 90%, у ТОМУ ЧИСЛІ П’ЯТИРІЧНОГО ВІКУ - 98%.
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА:
-
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ "МРІЯ";
-
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ " РІДНОКРАЙ";
-
ЦЕНТР ТУРИЗМУ, КРАЄЗНАВСТВА ТА ЕКСКУРСІЙ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ;
-
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №2.
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ В ЗАКЛАДАХ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВИХОВУЮТЬСЯ 2617 ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ.
|
Останні новини:
Новини: 3008
10 лют. 2014
Впровадження інноваційної технології Л.Калуської «Риторика в дитячому садку» в ДНЗ №161
Навчання риторики дошкільнят – відносно новий напрям роботи дошкільного закладу, який сприяє розвитку творчої гармонійної особистості вже на етапі дошкільного дитинства.9 лют. 2014
Природоохоронна акція «Добрик» в ДНЗ №164
Спільними зусиллями батьків старшої "А" групи та адміністрації була придбана та висаджена на території закладу молода ялина.9 лют. 2014
ДОБРИК КРОКУЄ ПЛАНЕТОЮ
Дружній тон спілкування, розуміння запитів дитини, доброзичливе відношення до неї можуть творити чудеса. Тільки при цій умові, – писав В.О.Сухомлинський, – у тому чуйному музичному інструменті, яким є серце людини, буде вся чаша шляхетних людських інструментів. І тоді одна людина не буде сипати іншій на сердечні рани; голосно грюкати брудними чоботами там, де потрібно затаїти подих; непомітно відійти навшпиньках від цих дверей; сміятися, коли всім сумно.7 лют. 2014
Урок мужності "Афганістан - біль серця"
Не одним сивим пасмом закосичена ця дата – 15 лютого, день, коли нарешті в далекому 1989 році закінчилась для народів колишнього СРСР десятирічна кривавиця трагічної війни в Афганістані. Саме на передодні 25 річниці виводу війск з Афганістану в Криворізькій загальноосвітній школі № 114 відбувся урок мужності в 10 -А класі за участі членів Криворізької міської організації ветеранів прикордонних військ.7 лют. 2014
Робота волонтера міжнародної програми Айсік
Робота Діани Церцвадзе, волонтера міжнародної програми Айсік у Криворізькій загальноосвітній школі № 114.6 лют. 2014
районний семінар практикум з теми «Використання нормативних та методичних документів у практичні й діяльності класних керівників 1-4 класів»
05.02.2014 р. на базі КЗШ №82 відбувся районний семінар практикум з теми «Використання нормативних та методичних документів у практичні й діяльності класних керівників 1-4 класів». Семінар мав на меті ще раз наголосити керівникам шкільних методичних комісій 1-4 класів на тому, як повсякчас використовувати у своїй практичній діяльності нормативні та методичні документи в рамках програми про основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.6 лют. 2014
Районний конкурс сайтів ЗНЗ
5 лютого на базі районного методичного кабінету в ЦДЮТ "Ріднокрай" відбувся районний конкурс на кращий Інтернет-сайт загальноосвітнього навчального закладу.30 січ. 2014
Майстер-клас на тему: «Вироби зі шкіри»
29 січня 2014 року на базі обласного комунального закладу освіти «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №5 І-ІІІ ступенів», для вчителів обслуговуючої праці закладів освіти району, пройшов майстер-клас на тему: «Вироби зі шкіри».29 січ. 2014
ЗШ № 114 учасник міжнародної програми стажувань AIESEC
За сприяння Криворізького локального комітету ВМГО «АЙСЕК в Україні» Криворізьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №114 включено учасником міжнародної програми стажувань AISEC, мета якої полягає в розвитку, розширенні міжнародної співпраці, підвищенні професійного рівня студентів та молодих спеціалістів.Іти на сторінку:
Авторизація
![Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України](/img/banner/MONMS_static.jpg)
![Національна дитяча гаряча лінія](/img/banner/lastrada.jpg)
Новини
10 лип. 2024
![](/uploads/org1464/news_1720619107__thumb.jpg)
8 лип. 2024
![](/uploads/org1464/news_1720436924__thumb.jpg)
3 лип. 2024
![](/uploads/org1464/news_1720439259__thumb.jpg)