Допоможемо всім районом перемогти!
15 лист. 2013
![](/uploads/org1464/news_1384522711_.jpg)
В цьому конкурсі прийняли участь 547 дітей з усієї України, з них - 51 вихованець дошкільних закладів Інгулецького району. Найбільше голосів (419) серед наших дошкільнят набрав Вітковський Лев, вихованець ДНЗ №164. Проте в нього лише 2-е місце по Україні у своїй віковій групі ( у його попередника – 487 балів). Просимо допомогти нашому земляку перемогти. Потрібно зайти на Освітній портал «ПедПреса» за посиланням: