День безпеки у КГ №73
11 черв. 2024
![](/uploads/org1464/news_1718112364_.jpg)
Саме тому у Криворізькій гімназії №73 сьогодні відбувся День безпеки життєдіяльності, впродовж якого діти пригадували основи безпеки у повсякденному житті.
Зранку діти виконали ранкову руханку світлофора Моргайчика, а далі їх чекали заняття на базі «Класу безпеки» КГ №73, ігрові заняття «Подорож у країну Дорожнього Руху» та конкурс малюнків «Хоробрий вогнегасник». Чудовим завершенням цього активного дня став розважальний захід у ПК «Південний»!