Подорож літом на майданчику літнього дозвілля КГ №59
10 черв. 2024
![](/uploads/org1464/news_1718111527_.jpg)
Вихованцям розширювали знання про рідну державу, розвивали прагнення бути патріотом України, виховували любов до рідної землі, родини, до своєї держави. Проведена гра "Знавці рідної мови", діти переглянули відео про Україну, складали "хмари" слів про державу, брали участь у виставці малюнка "Діти за мирну Україну".
Не забули про ранкову руханку, загальнонаціональну хвилину мовчання, а також бесіди з безпеки життєдіяльності з елементами гри "Міни помічай, оминай, 101 повідомляй"
Подорож продовжується...