Творча лабораторія для вихователів груп молодшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти Інгулецького району
14 трав. 2024
![](/uploads/org1464/news_1715702673_.jpg)
Вихователь – методист закладу Андріюц Лідія Олександрівна презентувала досвід роботи щодо розвитку особистості дитини, її мовних здібностей за допомогою мистецької діяльності, а особливо музики, окреслила проблеми, обґрунтувала її актуальність. Після доповідей «Формування само ефективності у дітей дошкільного віку», «Розвиток мови та мовлення засобами музичного та образотворчого мистецтва» педагоги ЗДО надали рекомендації щодо альтернативних засобів комунікації та ресурсів телеграм-каналу «Взаємо Дія: щоденні кроки до спільної радості», «Підтримай дитину», платформа розвитку дошкільнят «НУМО», «ЮНІСЕФ: спільнота для батьків».