Педагогічна студія для вихователів груп середнього дошкільного віку закладів дошкільної освіти Інгулецького району
16 січ. 2024
![](/uploads/org1464/news_1705562036_.jpg)
Метою заходу було покращення результативності педагогічної діяльності та ефективної взаємодії вихователів та дітей. Педагогічний колектив закладу поділився своїм досвідом роботи з таких питань: «Як розвивати у дитини предметно-практичні навички», «Праця – ефективний засіб формування предметно-практичні навички», «Формування предметно-практичної компетентності дошкільників засобами пріоритетних видів діяльності». У підсумково - узагальнюючому блоці слухачі брали активну участь в обговоренні та висловили свої пропозиції та побажання з даної теми.