Веселощам та розвагам на літньому дозвіллєвому майданчику КГ №67 бути!
8 черв. 2023
![](/uploads/org1464/news_1686225081_.jpg)
Кожен день розпочинався з веселої руханки, ознайомлення техніки безпеки. Учасники відпочинку мають змогу відвідувати басейн, дитячу бібліотеку, приймають участь в майстер класах, розважальних іграх, веселих стартах, танцювальних батлах та весело проводять час . Кожен тиждень і день має свою тематику. Понеділок – «Острів знайомств», вівторок – день бібліотеки, середа – майстер клас «інтер’єрна іграшка», четвер – басейн. П’ятниця – плекаймо свої таланти: де кожна дитина має змогу представити свій талант.
Під час роботи дозвілевого майданчика панує дух любові, взаємодопомоги, чесності.