Дозвіллєвий майданчик «ДивоСвіт» у Криворізькому ліцеї №127
8 черв. 2023
![](/uploads/org1464/news_1686215740_.jpg)
На базі Криворізького ліцею №127 активно працює дозвіллєвий спортивно-ігровий майданчик. Близько 70 ліцеїстів 3-6 класів відвідують різноманітні локації відповідно до вподобань. Діти мають змогу позмагатися, відпочити від уроків, поспівати, потанцювати, ліпити, малювати, клеїти, подорожувати, просто спілкуватися з друзями, займатися спортом. Креативні педагоги ліцею підготували цікаві ігри і розваги, змагання , конкурси та квести, майстер-класи студії творчості, хвилинки милування природою тощо.