Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
Міжнародний день толерантності у КГ №100
15 лист. 2022
Навчання толерантності починається з дітей, яких варто вчити не просто бути «такими як всі», а, поважаючи інших, висловлювати свою точку зору та відстоювати власну позицію. Тож ЮНЕСКО пропонує відзначати День толерантності в освітніх закладах усіх країн-членів ООН.
Нехай кожен з нас і в цілому вся Україна завжди будуть островами толерантності для усіх жителів великої планети Земля!
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2755/images/316086745_800005174787351_3535482001655272175_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2755/images/316115599_800004988120703_1253288943561504287_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2755/images/zobrazhennya_viber_2022_11_17_11_41_48_075.jpg)