Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
Заходи в КГ №101 До Дня Гідності та Свободи
21 лист. 2022
З метою вшанування патріотизму і мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору в КГ №101 проводилися різноманітні онлайн заходи для різних категорій здобувачів освіти : майстер-клас «Вільна мов птаха» , виховні години «Україна - територія вільних людей», урок пам'яті «21 листопада - День Гідності і Свободи», гра-подорож «Крокуємо вільною державою», науковий форум «Революція гідності: на шляху до історії» тощо.
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2751/images/0_02_01_da76485992f0a51f25c9033577c2348429d53f435870bd9c01a7a8cb4043d1a1_f1ca884cffd20113.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2751/images/0_02_05_198241df5e4b360003d70b5058e96f609cbdb076118f8e386e2b3006877a2767_703a5cde7eccb54b.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2751/images/0_02_05_27ab2f20c89d3efdce95cace18dff24cfa330e99257a38f1f1f4d359c2685815_610e80ab47b9017c.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2751/images/0_02_05_27b2eada89e194f0e0959c8d8a8005af899941066b77e7e961835eca93477a12_9c1da20bc1faf236.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2751/images/0_02_05_cd13500743c07aa4f2d74c62a2ba1434b30be069e75bf88b62dd8fe1ad9346a1_b06b3ea7e7a7575c.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2751/images/0_02_05_d2057c92029ccab2644660a440f87051dc19339c4ac5e1fc9c88a340331526b0_e35c03065f450d3b.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2751/images/0_02_05_fad226a9ee1f7a87900be2f5826027f99f8d65637c60066eb83abe30e4b090ae_ed0ef335d942ea65.jpg)