Районний тренінг для вихователів Інгулецького району в рамках Школи передового педагогічного досвіду «THE LEGO FOUNDATION» ігрові онлайн-взаємодії для дошкільнят»
18 лист. 2022
![](/uploads/org1464/news_1669052249_.png)
Метою тренінгу було: підвищення компетентності та професійної майстерності педагогів з надання освітніх послуг з урахуванням дистанційних взаємодій, рекомендованих проєктом «Сприяння освіті» під егідою The Lego Foundation.
Вправа – енергізатор «Щаслива коробка» налаштувала педагогинь на комфортне сприймання матеріалу, презентації занурили їх у тему тренінгу, а практичний досвід роботи закладу був спільною рефлексією, вправа – гра з «Qr – побажаннями» для партнерів стала фінальною крапкою тренінгу.
Всі матеріали тренінгу одразу розлетілись по електронним скринькам партнерів-вихователів.