Перемога команди КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР в XXVI традиційних відкритих обласних змаганнях з гірського туризму «Рукавичка-2021»
22 бер. 2021
Змагання проходили з 19 по 21 березня 2021 року на базі спортивної зали ЗОШ № 4 у м. Вільногірськ. У змаганнях взяли участь команди з міста Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Нікополь; Верхньодніпровської, Підгородненської територіальних громад, КЗПО «Центр позашкільної освіти» ДОР» Дніпропетровської області та міста Запоріжжя. Змагання проводилися в особистій першості та в конкурсі «CONTEST» - вертикальний підйом по мотузці.