Ток-шоу «100 питань професіоналу» у КЗШ №102
17 бер. 2021
![](/uploads/org1464/news_1616087466_.jpg)
Героїнею лідерського івенту стала Ася Ярмолюк, співоча режисерка-постановниця Палацу культури «Інгулець», учасниця 10-го сезону популярного талант-шоу «Х-фактор» та 11-го сезону головного пісенного шоу "Голос країни". За 45 хвилин наша гостя встигла дати відповідь аж на 52 непростих питання, поділитися секретами успіху, розкрити рецепт щастя, згадати шкільні роки, дати настанови: "Розвиватись. Що б не трапилося, ніколи не потрібно опускати руки! Ніколи не втрачати віру в себе!" Ми вдячні пані Асі за цікаву розмову, корисні поради та неймовірно гарне виконання власної пісні.