Акція "#МоральноДію" у КЗШ №102
16 бер. 2021
![](/uploads/org1464/news_1616087855_2537.jpg)
Це: хвилинки-моралинки, дебати "Жити по совісті. Це як?", ток-шоу "Сто питань професіоналу", Печа-Куча "Ми відповідаємо за тих, кого приручили",спіч-презентація "Добро починається з тебе".
Це: хвилинки-моралинки, дебати "Жити по совісті. Це як?", ток-шоу "Сто питань професіоналу", Печа-Куча "Ми відповідаємо за тих, кого приручили",спіч-презентація "Добро починається з тебе".