Колядуємо, щедруємо, святкуємо в КЗ "ДНЗ №127" КМР
13 січ. 2021
![](/uploads/org1464/news_1610704176_.jpg)
Український колорит, різдвяні колядки, пісні і хороводи, танці і щирі привітання - таким особливим і неповторним було це свято для наших дітлахів. Ці вистави, в яких були задіяні вихованці груп № 5, 6, 9 разом з вихователями Поляніною Ю.В., Матковською Т.Ш., Короленко Л.І. і музичними керівниками Турашевою Л.В. та Муденко А.О., були дуже видовищними. Неперевершена акторська гра, чудові костюми, повна віддача акторів. Серця переповнювалися радістю та гордістю за дитячі таланти. Розмови та емоції не вщухають ще й досі! Тож нехай буде присутньою в усьому щирість та посмішка!