Святкування Різдва в КЗ "ДНЗ №45" КМР
6 січ. 2021
![](/uploads/org1464/news_1610701081_.jpeg)
06.01.2021 в КЗ «ДНЗ(ясла-садок) №45 КМР відбулося свято Різдва. Діти із задоволенням побували у ролі колядників з незмінним атрибутом свята- Різдвяною Зіркою. Маленькі вихованці виголошували величально-поздоровчі пісні та сповіщали радісну новину: "Пречиста Діва-Мати породила сина!" В піснях славили господарів, бажали їм здоров'я, щастя, щедрого врожаю. За поздоровчі колядки малеча отримала солодкі подарунки.