Вихованці КЗ "ДНЗ №87" КМР щиро вітають усіх із Днем Святого Миколая!
18 груд. 2020
![](/uploads/org1464/news_1608300338_.jpg)
Очікуванне дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям.
Очікуванне дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям.