Тематичне заняття присвячене Дню Збройних сил України в КЗ «ДНЗ №28» КМР
1 груд. 2020
![](/uploads/org1464/news_1607069891_.jpg)
Діти з великим бажанням та натхненням працювали над створенням поробки з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Обережно складали та запаковували посилку, яку пошта доставить до м. Дніпро, а потім до солдат.
Бажаємо нашим воїнам міцного здоров’я, мирного неба, а деяким і зустрічі з рідними в колі сім’ї.