Відкриття кабінету хімії у КЗШ № 73
15 січ. 2020
За ініціативи та фінансової підтримки депутата обласної ради, генерального директора АТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» Федіна К.А. виконано ремонтні роботи існуючого кабінету хімії:
- демонтаж старої підлоги, настіл нових дощок та укладання нового покриття;
- штукатурка і фарбування стін, стелі;
- придбання меблів для хімічного кабінету;
- придбання дошки та демонстраційної шафи для проведення дослідів;
- установка витяжної системи.
За кошти міського бюджету:
- виконано поточний ремонт та заміна дверей в препараторській;
- придбано хімічні реактиви для проведення дослідів.
Коштами батьківської громади:
- придбано наочність та мийку для миття обладнання.
Сучасно обладнаний кабінет хімії – це своєрідний «ключ» до нескінченної скарбнички знань, ефективного освітнього середовища, у якому здобувачі світи через виконання реальних експериментів, досліджень та інтерактивних вправ розвиватимуть свої інтелектуальні здібності. Саме це сприятиме популяризації хімії, як науки, стимулюватиме здобувачів освіти КЗШ №73 до поглибленого вивчення предмету.