Засідання методичного об’єднання для вихователів груп молодшого віку закладів дошкільної освіти Інгулецького району
21 лют. 2020
![](/uploads/org1464/news_1582551967_.jpg)
На засіданні було розглянуто питання розроблення моделі психолого-педагогічного супроводу взаємодії закладу дошкільної освіти з батьками щодо формування у дітей правового світогляду, питання порушення та захисту прав дітей. Переглянуто фрагменти документального фільму про захист прав дітей в різних країнах. Проведено зі слухачами ігри на закріплення прав та обов'язків дітей. Вихователем молодшої групи Масловою К.П. було надано методичні рекомендації щодо формування правової культури дошкільників.