Свято української народної пісні
27 черв. 2019
![](/uploads/org1464/news_1562010251_.jpg)
У народі кажуть, що без минулого немає майбутнього. Це розуміють і педагоги КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №28» КМР. Тому в закладі вже стало доброю традицією проводити це свято. Так діти залучаються до багатющої скарбниці українського народу, духовних надбань, які дійшли до нас із сивої давнини.
Діти із задоволенням виконували українські народні пісні. На святі було дуже весело та жваво. А наприкінці учасник отримали подарунки.