Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
Екологічна акція в КЗШ №59
27 черв. 2019
Місія кожного свідомого жителя міста – збереження природних ресурсів свого краю. Вихованці ТТВДП «ВЕСЕЛКА» КЗШ № 59 КМР ДО не тільки відпочивають, а й свідомо дбають про екологію нашого краю. Діти 1 загону табору провели екологічну акцію «Відпочивай відповідально» під якої прибрали територію місцевого заказника «Візирка» від побутового сміття.
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2416/images/img_98db80d3c59050c16722627dc95e6b24_v_1_.jpg)