Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
Табір "Веселка" при КЗШ №59
3 черв. 2019
Літні канікули – найочікуваніша пора для всіх школярів. Батьки докладають усіх зусиль, щоб їхні діти провели цей час цікаво, весело, з користю для здоров’я і всебічного розвитку, завели нових друзів, а також відкрили в собі нові таланти. Найкраще місце для цього – літні дитячі табори.
3 червня 2019 року відбулось урочисте відкриття пришкільного табору «Веселка» при КЗШ №59. Розважаги, веселі змагання, театралізації чекають на вихованців у таборі.
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2397/images/20190603_093659.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2397/images/20190603_094813.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2397/images/20190604_112351.jpg)