КВІТНЕВІ ЧИТАННЯ-2019
11 квіт. 2019
![](/uploads/org1464/news_1555259465_.jpg)
Вітаємо учениць Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №100 Волинець Марію (8 клас), Унєніну Карину (8 клас) та керівника - вчителя біології Невалихіну Юлію Олегівну з ІІ місцем!
Вітаємо учениць Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №100 Волинець Марію (8 клас), Унєніну Карину (8 клас) та керівника - вчителя біології Невалихіну Юлію Олегівну з ІІ місцем!