Районна інтелектуальна гра для знавців іноземних мов "Світ без кордонів - 2019"
12 квіт. 2019
![](/uploads/org1464/news_1555259033_.jpg)
33 учасники-лінгвісти взяли участь у грі, у результаті якої переможцями стали: номінація «Полілог» - команда КЗШ №114, номінація «Митець-перекладач» - Дєєв Валентин (КЗШ №114), номінація «Балакуча бджілка» - Твердохліб Макар (КЗШ №73). Під час активної співпраці у подібних заходах ми не тільки удосконалюємо знання з англійської мови, а найголовніше знаходимо нових друзів, спілкуємося, вчимося розуміти один одного. Бажаємо подальших успіхів переможцям у міському турі та учасникам у вдосконаленні навичок знань з англійської мови.