Тьютор- фест «Конструктивна взаємодія у колективі з педагогами поколінь X, Y»
10 квіт. 2019
Захід пройшов у вигляді тьютор – фесту, а локації гостинно прийняла Криворізька загальноосвітня школа №114 (директор Хорькова Л.В). До розгляду було запропоновано інструментарій, за допомогою якого у педагогічному колективі створюється спільнота однодумців . Організатори і учасники тьютор –фесту намагалися вести дискусію щодо прихильників традиційної педагогіки та вчителів – агентів змін. Робота пройшла цікаво, у творчому пошуку та конструктивній розмові. З матеріалами семінару можна ознайомитись на сайті Криворізької загальноосвітньої школи №114.