Районний круглий стіл-практикум «Стоп булінг!»
1 бер. 2019
Педагоги обговорювали питання організації безпечного освітнього простору, нормативно-правовову базу, знайомилися з технологіями профілактики булінгу, стали учасниками практикуму «Протидія булінгу». Учні разом з педагогами школи показали цікаві форми роботи, фрагменти уроків, агітбригаду. Робота пройшла корисно у творчій атмосфері.
Творчою групою з підготовки круглого столу було проведено опитування «Булінг: реалії та горизонт», результати якого наведено тут .
Розроблені методичні рекомендації для керівників закладів освіти, відділу освіти виконкому районної у місті ради, службі у справах дітей виконкому Інгулецької районної у місті ради (додаються).