Подвиг визволителів у пам’яті
1 бер. 2019
![](/uploads/org1464/news_1551450108_.jpg)
З нагоди відзначення 75-ої річниці визволення Інгульця від нацистських загарбників у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №100 відбулася зустріч поколінь, учасниками якої стали ветерани Другої світової війни та територіальна організація ветеранів Інгулецького району. Під час святкового концерту звучали побажання міцного здоров’я, оптимізму, довголіття та мирного безхмарного неба!