Засідання методичного об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти Інгулецького району
18 лют. 2019
![](/uploads/org1464/news_1550483699_.jpg)
На засіданні обговорювалися проблемні питання щодо стресового стану. Шевченко О.А. активізувала знання про стрес та його вплив на емоційний стан учасників освітнього процесу. Присутні ознайомилися та апробували арт-техніку «У-СІН» з метою використання в роботі для покращення емоційного стану. Клубенко Н.М. обговорила з присутніми методи та способи регуляції емоційного стану з використанням методу Fishbone. Практичні вправи з тілесно-орієнтованої терапії представлені були Некрасовою О.В.
Практичні психологи отримали алгоритм роботи з діагностичним інструментарієм для практичного впровадження та методичні рекомендації щодо регуляції емоційного стану.