Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства Пласту
![](/uploads/org1464/news_1517295714_.jpg)
Пласт – Національна скаутська організація України. Пластуни – неполітичне та позаконфесійне громадське об’єднання. Під час вишколу обговорювалися питання «Що таке Пласт?», історія розвитку Пласту в Україні; ознайомили з методикою та структурою організації. Учасники вишколу також дізналися як працювати з молоддю, почули багато цікавої інформації про різні соціальні, спортивні та мистецькі заходи, та як їх організувати. Кожен, хто відвідав цей цікавий та пізнавальний тренінг, який провели для мешканців нашого міста пластуни з Києва та Житомира, які створили чудову атмосферу співпраці людей, небайдужих до майбутнього України. На цьому заході люди різного статусу, професій і світоглядів були об’єднані спільною метою – виховувати відповідальну молодь, яка в подальшому зможе брати на себе відповідальність за свої дії і вчинки, аби молодь була більш патріотично налаштована. Час проведений на вишколі залишиться у пам’яті кожного учасника, як корисний так і такий, що надав масу позитивних емоцій та вражень! Чекаємо на подальші зустрічі та співпрацю…