Юні обдарування з літературної творчості
28 січ. 2018
![](/uploads/org1464/news_1517227801_.jpg)
24 січня 2018року відбувся міський конкурс дитячої творчості «Первоцвіт» серед учнів 3-х класів та свято нагородження юних обдарувань та вшанування вчителів, які сприяли розвитку їхніх творчих здібностей. Серед 22 учнів міста, які брали участь в номінації «Літературна творчість», Дячук Рустам учень КЗШ №99 був нагороджений дипломом учасника (вчитель Шпак Антоніна Павлівна) та Вероніка Астраханцева учениця КЗШ №114 посіла почесне ІІ місце конкурсу дитячої творчості «Первоцвіт» (вчитель Шемякіна Олена Петрівна). Вітаємо Вероніку та Рустама! Так тримати! Бажаємо і надалі сягати вершин поетичної творчості!