КЗШ №114: Міжнародний день пям*яті жертв Голокосту.
Немає нічого більш страшнішого, ніж коли людина знищує іншу людину. Свідомий вибір: радіти життю та цінувати цей Дар, чи стати по той бік, де життя не варте нічого, де немає страху Гріха, де немає розуміння, що знищується неповторне... Протягом останніх років ця тема завжди зі мною: музей "Пам*ять єврейського народу та Голокост в Україні", творча робота "Праведники та байстендерс: перемога Добра" і перемога з нею в Міжнародному конкурсі інституту "ТКУМА", відкритий урок з цієї самої теми під час ІІІ Національної (не) конференції EdCamp Ukraine, Вільнюс - Понари, телемости з Одеською гімназією №7, Куп*янською школою №8, Летичівською гімназією, уроки пам*яті, знайомство з родиною Праведників народів світу, екскурсія з донькою в музеї Аушвиц - Біркенау, книга Віктора Франкла "У пошуках справжнього сенсу", прочитана разом з колективом ... Багато вражень, емоцій, сил...І кредо "Не можна залишатись осторонь..." Тому - говоримо, дивимось, переживаємо, слухаємо, думаємо...Щоб рятувати, щоб жити, щоб не повторювалися такі катастрофи НІКОЛИ. І наші учні - з нами...Урок "Реквієм невинним", 26 січня 2018 року. Л.Хорькова