ЛИСТИ-ПОДЯКИ УЧНЯМ КГ №127 - ВОЛОНТЕРАМ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ ЮНІСЕФ "НАЙБІЛЬШИЙ УРОК У СВІТІ"
25 січ. 2018
З 20 листопада по 11 грудня 2017 року в Україні проходив новий етап Глобального проекту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) "Найбільший урок у світі" (World’s Largest Lesson), учасниками якого стали учні-волонтери гімназії: Сушко Марія, Балясна Юлія, Ковальчук Юлія та Чернявська Карина.
У січні 2018 року на адреси волонтерів надійшли сертифікати та листи-подяки:
"Добрий день!
Ми щиро вдячні Вам за участь у проекті ЮНІСЕФ "Найбільший урок у світі" (World`s Largest Lesson). Завдяки нашій спільній роботі понад 22 000 школярів у різних куточках України дізналися про Цілі Сталого Розвитку, спільне досягнення яких зробить цей світ кращим для кожної дитини. Більше 1100 уроків було проведено волонтерами у 300 містах й містечках України!
Завдяки Вам разом було зроблено великий внесок у освітній процес й інформування дітей про глобальні виклики сьогодення."